Ovládanie klimatizácie cez mobilný telefón

Wi-Fi Adaptér a klimatizácia

Pomocou Wi-Fi adaptéra môžte ovládať klimatizáciu VIVAX z kadiaľkoľvek na svete. Jednoducho ovládanou aplikáciou NET HOME PLUS si zapnete klimatizáciu, keď prichádzate domov z práce. Nastavením teploty ešte pred vaším príchodom dosiahnete maximálny komfort, ktorý zaručene oceníte.

Prečo ho používať?

Ak nemáte klimatizáciu, ktorú viete ovládať cez smart zariadenie napr. mobilný telefón, musíte spustiť chladenie, alebo vykurovanie, až po príchode do miestnosti vášho domu. Prehriatu miestnosť je ťažšie vyklimatizovať a klimatizácia musí využiť svoj výkon a môže spôsobiť pocit prievanu, ktorý nie každému vyhovuje. Preto sa doporučuje, spúšťať si klimatizáciu priebežne počas horúceho dňa a schladzovať svoj byt, alebo rodinný dom, aby sa neprehrial. Po príchode do vyklimatizovanej miestnosti už nemáte pocit veľkého chladu.

Ktoré klimatizácie viem ovládať cez Wi-Fi Adaptér?

Ovládať klimatizáciu cez mobilný telefón viete na modeloch: Y-DESIGN, V-DESIGN, R-DESIGN, J-DESIGN, M-DESIGN a niektoré nainštalované Q-DESIGN klimatizácie, ktoré boli prerobené dodatočne na ovládanie cez Smart zariadenie.

Kde ho môžem získať a čo k tomu potrebujem?

Zakúpiť ho viete u ktoréhokoľvek partnera VIVAX, teda montážnej, alebo predajnej spoločnosti s klimatizačnými produktami VIVAX. Stačí Vám domáce pripojenie na Wi-Fi – WIFI Router, Smart zariadenie – mobilný telefón s IOS 7.0 a vyššie, alebo Android 4.0 a vyššiu verziu, pripojenie na internet a Wi-Fi Adaptér VIVAX.